DODATKOWE PROJEKTY

WNG-PBE.03.2019/185

pn. Wsparcie działań eksportowych firmy AronPharma sp. z o. o. poprzez udział w branżowych targach Vitafoods Europe w 2020r.

Celem uczestnictwa w projekcie jest zwiększenie rozpoznawalności firmy AronPharma oraz nawiązanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z wybranych rynków zagranicznych.
Oba wymienione cele będą miały bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych poprzez pozyskanie partnerów handlowych.

Głównym założeniem biznesowym firmy jest wprowadzenie na rynki międzynarodowe nowych, do tej pory nieobecnych, produktów opartych na suchych ekstraktach z owoców jagodowych, w szczególności na ekstrakcie z aronii, oraz ich mieszanin, rozwijanych w ramach własnych prac badawczych.

Wyżej wymienione cele będą realizowane poprzez udział jako wystawca na targach Vitafoods Europe w maju 2020 roku w Genewie, Szwajcaria.
Są to największe na świecie targi branżowe suplementów diety, nutraceutyków oraz substancji aktywnych pochodzenia naturalnego odbywające się w formule B2B.

Biorąc pod uwagę model biznesowy działania Wnioskodawcy, oraz nastawienie głównie na eksport swoich produktów, obecność na tych targach i budowa swojego wizerunku solidnej i trwałej firmy stawiającej na jakość i długotrwałość procesów i współpracy jest bardzo istotna.

Całkowity koszt realizacji projektu : 112 797,21 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania projektu ze środków europejskich (EFRR) : 55 685,12 PLN

WNG-PBE.03.2019/186

pn. Wsparcie działań eksportowych firmy AronPharma sp. z o. o. poprzez udział w branżowych targach Vitafoods Europe w 2021r.

Celem uczestnictwa w projekcie jest zwiększenie rozpoznawalności firmy AronPharma, nawiązanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z wybranych rynków zagranicznych.
Oba wymienione cele będą miały bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych poprzez pozyskanie partnerów handlowych.

Głównym założeniem biznesowym firmy jest wprowadzenie na rynki międzynarodowe nowych do tej pory nieobecnych produktów opartych na suchych ekstraktach z owoców jagodowych, w szczególności na ekstrakcie z aronii, oraz ich mieszanin, rozwijanych w ramach własnych prac badawczych.

Wyżej wymieniony cel będzie realizowany poprzez udział jako wystawca na targach Vitafoods Europe w 2021 roku w Genewie, Szwajcaria.
Są to największe na świecie targi branżowe suplementów diety, nutraceutyków oraz substancji aktywnych pochodzenia naturalnego odbywające się w formule B2B.
Biorąc pod uwagę model biznesowy działania Wnioskodawcy, oraz nastawienie głównie na eksport swoich produktów, obecność na tych targach i budowa swojego wizerunku solidnej i trwałej firmy stawiającej na jakość i długotrwałość procesów i współpracy jest bardzo istotna.

Całkowity koszt realizacji projektu : 120 451,04 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania projektu ze środków europejskich (EFRR) : 59 133,02 PLN

WNG-PBE.03.2019/187

pn. Wsparcie procesów związanych z promocją oraz eksportem produktów i usług firmy AronPharma Sp. z o.o. poprzez udział w misjach gospodarczych jako element rozwoju przedsiębiorstwa

Celem uczestnictwa w projekcie jest zwiększenie rozpoznawalności firmy AronPharma sp. z o.o., nawiązanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z wybranych rynków zagranicznych.
Oba wymienione cele będą miały bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych, poprzez pozyskanie partnerów handlowych.

Głównym założeniem biznesowym firmy, jest wprowadzenie na rynki międzynarodowe nowych, do tej pory nie obecnych produktów, opartych na suchych ekstraktach z owoców jagodowych, w szczególności na ekstrakcie z aronii, oraz ich mieszanin, rozwijanych w ramach własnych prac badawczych.

Wyżej wymienione cele będą realizowane poprzez:

  • Działanie nr 1 – CPHI Worldwide, Frankfurt, 5-7 listopada 2019
  • Działanie nr 2 – Fi Europe & Ni 2019, Paryż, 3-5 grudnia 2019
  • Działanie nr 3 – Supply Side East, Meadowlands Exposition Center – Secaucus, NJ USA, 21-22 kwietnia, 2020
  • Działanie nr 4 – Health ingredients (Hi)/CPhI Korea, 26-28 sierpnia 2020
  • Działanie nr 5 – Vitafoods Asia, Singapur, Wrzesień 2020r
  • Działanie nr 6 – CPHI Worldwide, Mediolan, Włochy; 13–15 października 2020
  • Działanie nr 7 –Supply Side West, Las Vegas, USA, Listopad 2020r
  • Działanie nr 8 – Health ingredients (Hi) Europe, Frankfurt, Niemcy, 1-3 Grudzień 2020r
  • Działanie nr 9 – Supply Side East, USA, Kwiecień 2021
  • Działanie nr 10 – CPHI Worldwide, październik 2021 (Paryż/ Barcelona/ Madryt/ Frankfurt/ Mediolan)

Całkowity koszt realizacji projektu : 70 998,30 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania projektu ze środków europejskich (EFRR) : 34 819,50 PLN

WNG-PBE.05.2021/074

pn. Wsparcie działań eksportowych firmy AronPharma Sp. z o. o. poprzez udział w branżowych targach Natural Products Expo West 2022 oraz CPHI 2022

Celem uczestnictwa w projekcie jest zwiększenie rozpoznawalności firmy AronPharma, nawiązanie oraz umocnienie kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z wybranych rynków zagranicznych.
Oba wymienione cele będą miały bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych poprzez pozyskanie partnerów handlowych oraz ugruntowanie z nimi przyszłościowych relacji gospodarczych.

Głównym założeniem biznesowym firmy jest kontynuacja wprowadzania na rynki międzynarodowe nowych, do tej pory nieobecnych produktów, opartych na suchych ekstraktach z owoców jagodowych, w szczególności na ekstrakcie z aronii, oraz ich mieszanin, rozwijanych w ramach własnych prac badawczych.
Proponowane produkty, w szczególności aronia oraz kombinacje z różnymi ekstraktami oraz substratami funkcjonalnymi (np. probiotyki, witaminy, minerały) mają zapełnić nisze jaka wydaje się istnieć dla tego typu produktów.

Cele przedstawione powyżej będą realizowane poprzez udział jako wystawca na targach Natural Products Expo West 2022 w Anaheim, Ca, USA oraz CPHI 2022 we Frankfurcie, Niemcy. Są to jedne z największych na świecie targów branżowych suplementów diety, nutraceutyków, farmacji oraz substancji aktywnych pochodzenia naturalnego odbywające się w formule B2B.
Zarazem biorąc pod uwagę model biznesowy działania Wnioskodawcy, oraz nastawienie głównie na eksport swoich produktów, obecność na tych targach i budowa swojego wizerunku solidnej i trwałej firmy stawiającej na jakość i długotrwałość procesów i współprac jest bardzo istotna.
Dodatkowo, udział w targach w USA – największym rynku suplementów diety na świecie stwarza nowe możliwości sprzedaży produktów poprzez nawiązanie współpracy z dystrybutorami.

Całkowity koszt realizacji projektu : 180 234,58 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania projektu ze środków europejskich (EFRR) : 79 965,47 PLN

WNG-PBE.07.2023/053

pn. Wsparcie działań eksportowych firmy AronPharma Sp. z o. o. poprzez udział w branżowych targach Vitafoods Asia 2023 oraz CPHI 2023 Expo

Celem uczestnictwa w projekcie jest zwiększenie rozpoznawalności firmy AronPharma, nawiązanie oraz umocnienie kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z wybranych rynków zagranicznych. Oba wymienione cele będą miały bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych poprzez pozyskanie partnerów handlowych oraz ugruntowanie z nimi przyszłościowych relacji gospodarczych.
Głównym założeniem biznesowym firmy jest kontynuacja wprowadzania na rynki międzynarodowe nowych, do tej pory nieobecnych produktów, opartych na ekstraktach z różnych roślin o dużym potencjale biologicznym jak również opartych na liposomalnych formach witamin i minerałów, rozwijanych w ramach własnych prac badawczych. Proponowane produkty, w szczególności połączenia o działaniu synergistycznym aronii z innymi roślinami oraz substratami funkcjonalnymi (np. probiotyki, witaminy, minerały) mają zapełnić niszę jaka wydaje się istnieć dla tego typu produktów – zwłaszcza w przypadku produktów na oczy (Retico®)czy produktów diabetologicznych (Forminol™).
Cele przedstawione w niniejszym punkcie będą realizowane poprzez udział jako wystawca na targach Vitafoods Asia 2023 w Bangkoku, w Tajlandii (20-22.09.2023 r.) oraz CPHI 2023 w hiszpańskiej Barcelonie (24-26.10.2023 r.). Są to jedne z największych na świecie targów branżowych suplementów diety, nutraceutyków, farmacji oraz substancji aktywnych pochodzenia naturalnego odbywające się w formule B2B.

Zarazem biorąc pod uwagę model biznesowy działania Wnioskodawcy, oraz nastawienie głównie na eksport swoich produktów, obecność na tych targach i budowa swojego wizerunku solidnej i trwałej firmy stawiającej na jakość i długotrwałość procesów i współprac jest bardzo istotna. Kluczowym elementem przy wyborze imprez targowych jest również ich lokalizacja Europa i Azja, które to rynki są aktualnie priorytetowe w rozwoju eksportu spółki.

Całkowity koszt realizacji projektu: 187 975,55 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania projektu ze środków europejskich (EFRR): 79 867,99 PLN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

AronPharma 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pozostając na tej stronie akceptujesz pliki cookies. więcej informacji

Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepszą obsługę strony. Jeśli pozostaniesz na tej stronie nie zmieniając ustawień w swojej przeglądarce albo klikniesz "akceptuj", zgadzasz się na ich stosowanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zgoda