Wierzymy
że każdy powinien mieć dostęp
do najwyższej jakości produktów.

Wykorzystując naturalne ekstrakty opracowujemy w naszych laboratoriach nowe suplementy diety oraz prowadzimy badania kliniczne, aby zaoferować naszym klientom najwyższej jakości nutraceutyki wspierające ich organizm.

Producent Funkcjonalnych Nutraceutyków

i Suplementów Diety

Nauka. Jakość Odpowiedzialność. Transparentność.

AronPharma to własny dział R&D oraz dobrze wyposażone laboratorium dające możliwość tworzenia innowacyjnych, unikalnych receptur.

AronPharma to połączenie wiedzy badawczo-rozwojowej i produkcyjnej umożliwiające pełną kontrolę na każdym etapie rozwoju produktu.

Opracowujemy produkty odpowiadające na realne potrzeby realnych ludzi.

Dostarczamy zaawansowane rozwiązania wspierające ludzi w ich codziennych aktywnościach.

Nasza misja

Naszym głównym celem jest dostarczanie osobom potrzebującym wsparcia produktów najwyższej jakości, wykazujących laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność.
 Dlatego poza własnym laboratorium, w którym przeprowadzamy szereg eksperymentów na różnych modelach komórkowych, prowadzimy również badania we współpracy z uczelniami oraz klinikami, w celu przeniesienia danych uzyskanych w laboratorium oraz potwierdzenia efektywności na ludziach.
W AronPharma wykorzystujemy wiedzę badawczą i doświadczenie firm partnerskich – Greenvit i Bart w pozyskiwaniu surowców i produkcji. Mamy innowacyjne podejście do opracowywania nowych produktów i terapii. Główny nacisk kładziemy na badania oraz rozwój produktów i formuł na bazie naturalnych ekstraktów. Nasza nutraceutyki są unikatowe, ich działanie poparte jest badaniami przedklinicznymi i klinicznymi.

Główny obszar działalności

Koncentrujemy się przede wszystkim na badaniach i rozwoju nowych produktów  opartych na naturalnych ekstraktach pozyskiwanych z roślin bogatych w związki polifenolowe .

Naszym celem jest wprowadzanie zaawansowanych rozwiązań wspierających zdrowie.

Od surowca do gotowego produktu

Łączymy kompetencje badawczo-rozwojowe oraz produkcyjne dzięki ścisłej współpracy z firmami siostrzanymi Greenvit oraz Bart.Daje nam to możliwość zaoferowania kompleksowości usługi oraz zapewnienia jakości na każdym etapie rozwoju produktu.

Tak zwany „one-stop-shop”, do którego jako firma dążymy, jest w branży farmaceutycznej i nutraceutycznej rzadko spotykany z racji dużej specjalizacji poszczególnych firm w danych segmentach rynku. Kompleksowe działanie to przede wszystkim większa kontrola nad każdym aspektem projektu, ale również pewność, że każdy z etapów produkcji będzie dostosowany specjalnie pod potrzeby danego produktu. Wysoką jakość produktu osiągamy dzięki całościowemu spojrzeniu na proces tworzenia formulacji oraz produkcji.

Nasze linie produktowe

Wsparcie układu odpornościowego

Liposomalne witaminy

Wsparcie układu trawiennego

Wparcie samopoczucia i pracy umysłowej

Zdrowie oczu

Sport i aktywność fizyczna

Zdrowie układu krwionośnego

Producent Nutraceutyków i Suplementów Diety

KONTAKT:

office@aronpharma.pl

+48 58 55 18 545

Poznaj nas bliżej:

AronPharma jest laureatem następujących nagród:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

AronPharma 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pozostając na tej stronie akceptujesz pliki cookies. więcej informacji

Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepszą obsługę strony. Jeśli pozostaniesz na tej stronie nie zmieniając ustawień w swojej przeglądarce albo klikniesz "akceptuj", zgadzasz się na ich stosowanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zgoda